Eesti English
Polski

Świąteczny Jarmark Charytatywny

05.12.2010

Mamy przyjemność  poinformować o estońskim stoisku podczas tegorocznego Świątecznego Jarmarku Charytatywnego, który odbędzie się w niedzielę 5 grudnia 2010 r. w godz. 10.00-17.00 w Hotelu Marriot w Warszawie (adres: Al. Jerozolimskie 65/79) Świąteczny Jarmark Charytatywny jest organizowany przez SHOM (Spouses of Heads of Missions) oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych (www.msz.gov.pl).

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane fundacjom dziecięcym, m.in. Fundacji „Zdążyć z pomocą” -  http://www.dzieciom.pl/, która otacza opieką dzieci chore i niepełnosprawne z terenu całej Polski oraz Fundacji „Dzieciom w Potrzebie” - http://www.dzieciomwpotrzebie.pl/, która ofiarowuje pomoc dzieciom z chorobą nowotworową, wadami serca, dzieciom po poważnych zabiegach chirurgicznych i amputacjach, dzieciom przewlekle chorym, a także wspiera dzieci biedne i niepełnosprawne.

Uczestnicząc w tym wydarzeniu mogą Państwo wspomóc chore dzieci. Świąteczny Jarmark Charytatywny jest także okazją do zakupienia interesujących i niezwykłych upominków świątecznych ze stoisk organizowanych przez Ambasady mające swoje przedstawicielstwa w Polsce. Jarmark to także okazja to spróbowania pyszności z różnych kuchni świata.

Z przyjemnością informujemy, że estońskie stoisko umożliwi zakupy produktów, które przywędrują prosto z Estonii – tradycyjnych artykułów wyrabianych z jałowca, rękodzieła, oryginalnej biżuterii wyrobu młodych estońskich artystów, świątecznych pierniczków itp.

ZAPRASZAMY!!!

BILET WSTĘPU 5 PLN

TopBack

© Ambasada Estonii w Warszawie Karwińska 1, 02 - 639 Warszawa, Polska tel. (48 22) 88 11 810, e-mail: Embassy.Warsaw@mfa.ee